Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

2987-5532-ico-wu.jpg

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Uciskanie warto rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około 5 minut.
Panie mocniej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel