Kilka trików na mocniejszą erekcję

8691-8203-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tani cialis uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Ten stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.