Proste? To do pracy, a raczej do łóżka!

4137-2439-ico-wu.jpg

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest także od możliwości ciała. levitra
Dlatego poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta oraz wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje także coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby dopisać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego i wymyślnego dania; miło i sielankowo albo czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena