Przyczyny niepełnej erekcji

2710-5925-ico-wu.jpg

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest synonimem ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to poważny test dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, że są to schorzenia wyleczalne. Trzeba tylko zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to niezwykle powtarzające się zaburzenia. Dotyczą około 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot narasta, ponieważ zwiększają się przyczyny powodujące problem z erekcją. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis tanio cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotykać kochanków w dowolnym wieku. Przeróżne będą powody tych problemów.

U młodych mężczyzn, tj. przed ukończeniem 30 lat zaburzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów kłopoty mogą wynikać z niektórych chorób. Zaburzona erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być spowodowane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra